Путін не поверне Донбас: журналістка дала сумний прогноз щодо переговорів з Росією

Олеся Бацман розповіла про червоні лінії російського президента

Путін не поверне Донбас: журналістка дала сумний прогноз щодо переговорів з Росією

Президент Росії Володимир Путін не готовий повертати Донбас на умовах України. Про це заявила журналістка Олеся Бацман в ефірі каналу "Україна 24".

"Коли на Нормандській зустрічі в Парижі Володимир Зеленський і Володимир Путін подивилися один одному в очі, позначилися два головні принципові питання, проти яких Україна піти не може. Пункт перший: це те, що спочатку українська армія виходить на кордон, а потім ми проводимо вибори. Пункт другий: ми не будемо вносити в Конституцію зміни щодо особливого статусу. Ці червоні лінії так само були принципові для Путіна, чому вони ні про що не домовилися", — сказала вона.

Читайте також: Відомий ведучий розповів, чому Україна програла інформвійну на Донбасі

Популярні відео

За словами Бацман, на цей час немає способів вплинути на позицію Росії.

"Путін наполягає і продовжує наполягати на тому, що "у вас є Мінські домовленості, за ними продовжуйте їхати". А вони з самого початку мертвонароджені, за ними нікуди не виїдеш, там глухий кут. Як би це погано не звучало — у нас немає ніяких передумов для того, щоб сказати, що Путін готовий на наших умовах повертати Донбас. На своїх - так, тим більше, що йому і частину санкцій знімуть... Поки немає надії на те, що Америка при новій адміністрації буде врубати такі санкції для Росії, які реально стануть для неї дуже болючими", — сказала вона.

Раніше ексзаступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України Георгій Тука заявив, що Росія не готова до припинення війни на Донбасі.

Джерело Україна 24 Теги