Все залежить від Росії - ексміністр про ідею України щодо Донбасу

Костянтин Грищенко оцінив можливість введення миротворців в ОРДЛО

Все залежить від Росії - ексміністр про ідею України щодо Донбасу

Україна на переговорах щодо Донбасу повинна наполягати на введенні миротворців в ОРДЛО, навіть якщо Росія категорично відкидає цю ідею.

Про це в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив колишній міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко, коментуючи відповідну пропозицію віцепрем'єр-міністра Олексія Резнікова.

"Важливо нагадувати, що така опція (введення миротворців - ред.) є, але вона вимагає серйозних зусиль, і все знову-таки залежить від того, чи погодиться Російська Федерація. Ми можемо скільки завгодно пропонувати нескінченну кількість правильних, прийнятних для України рішень. Але якщо ми натикаємося на неготовність ядерної держави-сусіда йти нам назустріч, то, я думаю, це залишиться тільки ідеєю, яку потрібно продовжувати пропонувати", - сказав Грищенко.

Читайте також: "Повертайте нас": екснардеп розповів про зміну настроїв в ОРДЛО

Популярні відео

За словами ексміністра, не варто думати, що ці ідеї будуть скоро реалізовані.

"Переговорний процес зараз знаходиться в глухому куті і, для того щоб зайняти чимось медійний простір, нагадується про те, що є зручним, тим, чим потрібно займатися, і чим займаються наші дипломатичні служби. Але неправильний посил дається суспільству, що це реалістичний сценарій. Це один з можливих за умови, якщо з часом і за певної ситуації все це відповідатиме тому, що в Москві вважатимуть для себе цікавим. На сьогодні жодного сигналу від них немає", - зазначив він.

Читайте також: Відомий ведучий розповів, чому Україна програла інформвійну на Донбасі

Нагадаємо, віцепрем'єр з питань тимчасово окупованих територій Олексій Резніков назвав введення миротворців на Донбас одним з варіантів реалізації Мінських угод.

Раніше військовий експерт Олег Жданов в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив, що із ситуації з переговорами щодо Донбасу є два виходи.

Джерело Україна 24 Теги