"Немає сенсу говорити": Гордон жорстко висловився про російську вакцину від COVID-19

Я б подивився, що є з вакцин, схвалених ВООЗ, заявив журналіст

"Немає сенсу говорити": Гордон жорстко висловився про російську вакцину від COVID-19

Журналіст Дмитро Гордон в ефірі телеканалу «Україна 24» розповів про те, чи варто робити щеплення російською вакциною від коронавірусу і чи вакцинуватиметься він якоюсь із західних вакцин.

«Моя думка - про російську вакцину немає сенсу говорити. По-перше, немає висновку ВООЗ, по-друге, я щось не бачу жодної цивілізованої країни, куди б її завезли. Навіть з нецивілізованими поки проблема. Тобто російську вакцину вбік, нецікаво», - заявив журналіст.

Читайте також: У МОЗ уточнили, вакцину якої фірми отримає Україна

Популярні відео

При цьому він наголосив, що поки не збирається вакцинуватися розробленими на Заході вакцинами.

«Можу здатися комусь дикуном, я просто свої умовиводи наведу. Я не знаю, як все це може вилізти через роки. Ми не бачили динаміки, наслідків через 10, 20, 30 років. Щодо віспи ми розуміємо, щодо кору розуміємо. А тут не розуміємо. Нова історія, що нам вводять? Щодо тих українських громадян, які хочуть вакцинуватися, як би робив я, якби хотів? Я б подивився, що є з вакцин, схвалених ВООЗ, подивився, що це за країни - Німеччина, США, Китай. Але якщо щось сумнівне - я б туди не наближався», - зазначив Гордон.

Читайте також: Буде п'ять етапів вакцинації — у МОЗ розповіли подробиці

Раніше академік НАНУ Сергій Комісаренко в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, що в Україні має бути вакциновано від коронавірусу не менше 30 млн осіб.

Джерело Україна 24 Теги