Росія почала новий етап тиску на Україну – військовий експерт про Донбас

Олег Жданов прокоментував активізацію обстрілів

Росія почала новий етап тиску на Україну – військовий експерт про Донбас

На Донбасі фактично припинилася дія режиму припинення вогню, Росія поновлює тиск на Україну через підконтрольних бойовиків ОРДЛО.

Про це в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив військовий експерт Олег Жданов, коментуючи нові обстріли позицій української армії на Донбасі.

"Режиму тиші як такого вже не існує. Якщо ми відкриваємо вогонь у відповідь, щоб подавити вогневі точки противника, то про який режим тиші ми можемо вести розмову? Ми ні з ким не домовлялися про підтримання цього режиму тиші. "Та сторона" – хто вона? Хто взяв на себе зобов'язання, хто їх виконуватиме?" – заявив він.

Читайте також: Можлива нова спроба анексії - екснардеп про військову підготовку Росії в Криму

Популярні відео

Жданов також назвав безглуздим рішення української сторони направити ОБСЄ письмову ноту через обстріли. Він нагадав, що місія ОБСЄ на Донбасі "не впливає на ситуацію, а є тільки спостережною".

"Активізація може бути пов'язана з тим, що очікування Російської Федерації закінчилося, і вони розпочинають новий етап тиску на Україну шляхом конфронтації на фронті для примушення нас виконати Мінські домовленості так, як вони їх трактують. Це єдина причина", - заявив Жданов.

Читайте також: Путін "тролить" Україну - гучній заяві про Донбас знайшли три причини

Раніше військовий експерт Олег Жданов в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив, що президент РФ Володимир Путін загнав Україну в глухий кут.

Джерело Україна 24 Теги