Українські студенти отримали стипендію за наукові роботи

Президентський Фонд Леоніда Кучми відзначив роботи молодих учених

Українські студенти отримали стипендію за наукові роботи

34 студенти з Чернігівщини, Дніпра, Харкова та Києва отримали по 20 тис. грн стипендії з президентського фонду Леоніда Кучми "Україна". У Харкові відзначили роботи, що стосуються авіа- та ракетобудування, космічних проєктів і захисту екології. Фонду виповнилося 17 років. За цей час стипендіатами стали півтисячі молодих учених. Їхні винаходи застосовують у медицині, сільському господарстві, енергетиці та авіації. 

Начальник навчально-організаційного відділу Національного аерокосмічного університету "ХАІ" Володимир Степаненко: «Це дуже важлива підтримка. Вона надає змогу молоді займатися науковою роботою. Не всі мають таке матеріальне забезпечення, що можуть собі дозволити купити той самий ноутбук. Але стипендія Леоніда Кучми надала дітям можливість зробити таке придбання».

Прессекретарка Леоніда Кучми Дарка Оліфер: "Для нас дуже важливо, щоб наші молоді вчені, школярі та студенти від самого початку свого життя знали, що вони потрібні Україні, що їхні розум, талант, усі здібності надзвичайно потрібні українському суспільству, українській державі".

Джерело Україна 24 Теги