Щоб бажання здійснювались - психолог дав українцям важливу пораду на Новий рік

Експерт пояснив важливість "глибинних" бажань

Щоб бажання здійснювались - психолог дав українцям важливу пораду на Новий рік

Психолог Борис Пахоль в ефірі телеканалу "Україна 24" порадив українцям скласти список "глибинних" бажань, які б вони хотіли реалізувати у 2021 році.

"Якщо говорити про проводи минулого року і зустріч нового, я б хотів поговорити про бажання... Дуже важливо з психологічної точки зору для себе зрозуміти, чого ж ми хочемо, які бажання торік не були нами реалізовані, які бажання ми хочемо глибинно реалізувати наступного року", - сказав психолог.

Читайте також: Що подарувати на Новий рік: названі популярні серед українців подарунки

Популярні відео

На запитання, як ставити собі завдання, Пахоль відповів:

"Потрібно перш за все виписати в різних сферах - чи то сексуальна сфера, робоча, професійна, сфера міжособистісних відносин, творча, інтелектуальна - по кожній сфері, яка для вас важлива, випишіть конкретний список з 5 або, наприклад, 10 бажань. Але тут є дуже важливий момент. Ці бажання завжди унікальні, вони трансформують вас. Щоб досягти цього бажання - не просто піти в магазин купити якісь манатки або подарунок під ялинку. Я кажу про глибинні бажання, які роблять людину кращою. Цей список треба скласти".

Читайте також: Як прикрасити ялинку на Новий рік: поради відомої дизайнерки

Раніше фінансовий радник Василь Матій в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, як правильно економити та відкладати гроші.

Джерело Україна 24 Теги