Новий рік та коронавірус: у МОЗ назвали правила безпечного святкування

Віктор Ляшко нагадав, що коронавірус не відступає і б'є всі рекорди

Новий рік та коронавірус: у МОЗ назвали правила безпечного святкування

Українці повинні відзначати Новий рік та Різдво у вузькому сімейному колі й максимально обмежити свої контакти, щоб не піддавати себе ризику захворіти на коронавірус COVID-19.

Про це в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів заступник міністра охорони здоров'я, головний державний санлікар України Віктор Ляшко.

"Правильне святкування новорічних свят у колективі – це з родичами, з якими ви маєте постійний контакт. Якщо хтось далеко проживає або ви рідко зустрічаєтесь – нічого страшного, якщо ви зустрінете Новий рік і Різдво в онлайні з ними, і спокійно все відбудеться. Це всього один Новий рік і одне Різдво. Якщо ми всі ці норми виконаємо, то нам не варто боятися. Якщо "гуляй душа", то дійсно варто боятися, бо поширеність значно збільшується. Коронавірус не відступає, він б'є всі рекорди, величезна кількість летальних випадків", - зазначив Ляшко.

Читайте також: "Не вірю в українську вакцину": відомий бізнесмен про коронавірус

Заступник глави МОЗ підкреслив, що легковажно до такої хвороби як коронавірус ставитися не потрібно.

Популярні відео

Раніше начальник головного управління Держпродспоживслужби у Києві Олег Рубан в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, чи можливе закриття новорічної ялинки у Києві через коронавірус.

Джерело Україна 24 Теги