ДТП через негоду: в поліції розповіли про сумне явище

Заступник начальника департаменту Патрульної поліції назвав два основні чинники погіршення ситуації

ДТП через негоду: в поліції розповіли про сумне явище

Через сильний снігопад 23 грудня в Україні було зареєстровано значну кількість ДТП, 13 людей загинули. Ситуацію в ефірі каналу "Україна 24" прокоментував заступник начальника департаменту Патрульної поліції Олексій Білошицький.

"Зараз ми продовжуємо забезпечувати роботу снігоприбиральної техніки у співпраці з дорожніми службами, докладаємо максимальних зусиль для подолання наслідків негоди. Однак ми вчора бачили зростання кількості ДТП", - сказав Білошицький.

Читайте також: "Цифри, про які ніхто не говорить": озвучено жахливу статистику ДТП в Україні

Популярні відео

За словами поліцейського, до збільшення кількості ДТП призвели два фактори.

"З одного боку, був ще один день негоди, коли були опади у вигляді снігу, потрібен був час для снігоприбиральної техніки для обробки протильодовими матеріалами. Навіть у найефективнішому варіанті це однак вимагає часу. Але є і суб'єктивні речі: незважаючи на те, що ми вже бачили таку ситуацію, і багато для кого це стало фінальним сигналом, що потрібно привести свій транспортний засіб у відповідність до періоду, все одно дуже багато водіїв нехтують зимовою "гумою" і додають проблем", - сказав Білошицький.

Читайте також: "Вважають, що на дорозі можна все": у Авакова розповіли про головні причини ДТП

Заступник начальника департаменту зазначив, що зараз більшість людей виступає за законодавче зобов'язання зміни літніх шин на зимові, тоді як раніше противників і прихильників таких заходів було приблизно порівну. Також Білошицький розповів, що, як правило, через негоду кількість ДТП збільшується на 35-40%.

Раніше Білошицький в своєму Facebook написав, що станом на 18:00 23 грудня в Україні зафіксовано 1 049 ДТП, в результаті яких 13 осіб загинули та 64 отримали травми.

Нагадаємо, що про ініціативу зобов'язати водіїв міняти "гуму" Білошицький говорив раніше. За його словами, "введення на законодавчому рівні обов'язковості заміни літньої шини на зимову може істотно поліпшити ситуацію на дорогах України в холодний період і зменшити кількість ДТП".

Джерело Україна 24 Теги