"Російську вакцину використовувати не можна": Гордон назвав три причини

Журналіст "не має ілюзій" щодо вакцини

"Російську вакцину використовувати не можна": Гордон назвав три причини

Відомий журналіст Дмитро Гордон в ефірі телеканалу "Україна 24" озвучив три причини не робити щеплення від коронавірусу вакциною російського виробництва.

За словами журналіста, для нього "однозначно зрозуміло, що російською вакциною категорично не можна робити щеплення".

"Є три моменти: Росія - нетехнологічна країна, прогрес обійшов її стороною, як і Україну. Наші вчені виїхали на Захід у пошуках кращої долі, академії наук слабо працюють, займаються корупцією. Зайдіть у Росії в будь-яку операційну і знайдіть там щось російського виробництва. І українського не знайдете. Країна, яка не в змозі нічого зробити в сфері медицини. Як вона може зробити вакцину? Друге. Дивно і принизливо купувати вакцину у країни, яка відхопила частину твоєї території, вбила купу людей. Третє. Країна, яка виробляє "Новачок" і труїть людей - я не знаю, що можуть підмішати в цю вакцину", - сказав він.

Читайте також: Вакцинація від коронавірусу - Разумков попередив українців про ризик

Популярні відео

Гордон додав, що "не має ілюзій" і щодо інших вакцин від коронавірусу.

"Я сумніваюся, чи варто робити вакцинацію, я кажу про себе. Навіть якщо говорити про передові країни з передовими технологіями, ми не бачимо, як вакцини діють впродовж тривалого часу", - зазначив журналіст.

Читайте також: У Раді розповіли, скільки українців зможуть зробити щеплення від COVID-19

Раніше лікар-інфекціоніст Євген Дубровський в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, чи потрібно вакцинуватися тим, хто перехворів на коронавірус.

Джерело Україна 24 Теги