Зближення Юпітера і Сатурна: астрологиня дала поради

Астрологиня розповіла, як полегшити вплив планет на своє життя

 Зближення Юпітера і Сатурна: астрологиня дала поради

Увечері 21 грудня відбудеться максимальне зближення Юпітера і Сатурна вперше за 400 років. Що це означає, розповіла астрологиня Тетяна Мельниченко в ефірі каналу "Україна 24".

"Зараз Юпітер і Сатурн у знаку Козерога – а це знак падіння Юпітера. Відповідно, всі сфери, за які відповідає Юпітер – духовність, фінанси, навчання, керівники держави, діти – всі ці сфери будуть просідати, проявлятися не в найблагодатнішому вигляді. Частково можуть бути труднощі у фінансовій сфері, десь духовність буде просідати, люди будуть один до одного ставитись не зовсім добре. 

А в підйомі буде Сатурн, який знаходиться у своєму домі, у своїй оселі, він буде нас змушувати працювати постійно. І наступний рік також, поки Юпітер не вийде з Козерога. І нам доведеться, щоб стати сильнішими, долати певні труднощі", — сказала вона.

Читайте також: Буває раз на 400 років: астроном анонсував унікальне небесне явище

Популярні відео

Астрологиня дала пораду, яким чином зробити ситуацію сприятливішою для себе.

"Тут я вам розкрию один секрет, дам пораду: якщо ви будете самі собі створювати труднощі, наприклад, займусь-но я спортом, робитиму щось, що мені не властиве – то ви можете таким чином посприяти, щоб Сатурн не був до вас таким суворим. І ще одне, якщо ви будете займатися саморозвитком, то зможете повпливати на Юпітер, щоб він був для вас сприятливішим", — сказала вона.

Раніше синоптик Укргідрометцентру Владислав Білик повідомив, коли в Україні піде сніг.

Джерело Україна 24 Теги