У Гафта була темна сторона - Ляшко про скандальні заяви артиста щодо України

Політик зазначив, що серед російських артистів стався "водорозділ" стосовно подій в Україні

У Гафта була темна сторона - Ляшко про скандальні заяви артиста щодо України

Відомий російський і радянський артист Валентин Гафт мав "темну сторону", яка полягала в підтримці агресії проти України.

Таку думку в ефірі телеканалу "Україна 24" висловив лідер Радикальної партії Олег Ляшко, коментуючи скандальні висловлювання Гафта на підтримку політики президента РФ Володимира Путіна.

На запитання, чи потрібно враховувати думку Гафта і йому подібних щодо України, політик відповів:

"Це непросте питання. Адже це не тільки з Гафтом - і Табаков, і Кобзон, багато інших. Колись ми з задоволенням дивилися їхні ролі, слухали їхні пісні, вони були для нас героями. 2014 рік все змінив. Коли почалася російська агресія - це як водорозділ. Є Лія Ахеджакова, Олег Басилашвілі, є багато інших, хто визнає Крим українським, хто піддається через це осуду в самій Росії. А є ті, хто: або здуру, або по старості, або, щоб отримати чергову цяцьку на груди, щоб вислужитися перед Путіним, робили заяву на підтримку. Але це не применшує їхніх талантів".

Читайте також: "У Москві собі такого не дозволяли": Ляшко розповів курйозну історію про Віктюка

Популярні відео

На думку Ляшка, "будь-яка талановита людина має темну і світлу сторону".

"Я вважаю, що підтримка російської агресії проти України - це їхня темна сторона, а талановиті безсмертні ролі в кіно, театрі - це світлі сторони. Життя не чорно-біле, ми з вами не чорно-білі, у кожного є свої межі, чим пишатися і за що соромно. Треба робити так, щоб було менше того, за що соромитися", - сказав він.

Нагадаємо, що актор Валентин Гафт помер 12 грудня в Москві на 86 році життя.

В останні роки життя Гафт неодноразово заявляв, що поділяє позицію президента РФ Володимира Путіна щодо Криму і Донбасу.

"Кому потрібна Україна? Крим був відданий вам несправедливо, це російська територія, за неї бозна-скільки боролися, пролили кров", - стверджував Гафт.

Джерело Україна 24 Теги