Протести на Майдані: поліція знесла намети підприємців

Намети протестувальників простояли на Майдані лише дві години

Протести на Майдані: поліція знесла намети підприємців

Сьогодні, 15 грудня, у центрі Києва, де проходять протести підприємців, почалася зачистка Майдану. Детально розповів кореспондент телеканалу "Україна 24" з місця подій.

Правоохоронці відтіснили людей і прибрали всі намети, які стояли біля стели. Кілька груп спецпризначенців вишикувалися біля торгового центру біля стели. У бік правоохоронців полетіли світлошумові гранати, чути вибухи. Люди кидали все що можна, поводилися агресивно. Але їх все одно розігнали та витіснили від стели. Вже на Майдані немає наметів, які простояли близько двох годин.

Кореспондент запитав у одного з присутніх з кров'ю на обличчі, що з ним сталося.

"Вдарили мене", — коротко відповів чоловік. Він підтвердив, що разом з іншими ставив намети, однак тепер наметів немає. На запитання, що планується надалі, інший чоловік крикнув: "Будемо і далі відстоювати свої права!"

Читайте також: На Майдані встановили намети: нові подробиці протестів у центрі Києва

Люди не збираються розходитися, вони планують стояти до кінця. Біля сцени організатори закликали всіх залишитися на ніч. Оголосили, що акція безстрокова.

Ще одна жінка зі сльозами заявила: "Стільки людей постраждало! Ми стояли, вони понападали. У нас мирна акція була, у нас одна вимога: дайте нам працювати! Ми будемо стояти далі!"

Хрещатик залишається перекритим, там також зібралося багато правоохоронців, зокрема Нацгвардія, спецпідрозділ КОРД.

Популярні відео

Додамо, голова ГО "Асоціація власників малого та середнього бізнесу" Руслан Соболь розповів, що не влаштовує підприємців.

"Заходи вживаються вкрай недостатні для допомоги реальному сектору. Діалог влади з підприємцями не ведеться, багато запитань, побоювань. Цим спекулюють. Можливо, не існує пакету заходів, які б достатньо змогли ситуацію... Але за останніми ініціативами, які зараз обговорюються, наприклад, допомога 8 тисяч гривень всім, хто постраждає, — на мій погляд, це недопрацьований проєкт, він не спрацює. Допомогу отримають не всі, швидше, взагалі ніхто, і це викличе новий виток непорозуміння", — сказав він.

Раніше політолог Олексій Якубін в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, чи вдасться локалізувати протести підприємців.

Джерело Україна 24 Теги