На Шулявському мосту в Києві впали опори електромережі: подробиці

Відразу три стовпи впали, пошкоджено п'ять машин, про потерпілих поки невідомо

На Шулявському мосту в Києві впали опори електромережі: подробиці

На Шулявському мосту в Києві, який нещодавно було відремонтовано, 15 грудня впали три стовпи освітлення, рух транспорту суттєво ускладнений. Детальніше з місця події розповідає кореспондент каналу "Україна 24".

"Впали відразу три стовпи освітлення. Як нам розповіла водій одного з автомобілів, вона побачила, як на її автомобіль щось падає, це був стовп. На її очах після цього впало ще два стовпи", - передає кореспондент.

Читайте також: "Цифри, про які ніхто не говорить": озвучено жахливу статистику ДТП в Україні

Популярні відео

За попередньою інформацією, пошкоджено щонайменше сім автомобілів, у деяких відбило дзеркала, в одного з авто розбите заднє скло. Працюють рятувальні служби, комунальники, поліція.

"Впали стовпи, відчули удар по машині, вийшли. Поліція складає схему, ми написали пояснення, будуть складати протокол, незрозуміло - на кого, бо хто відповідальний за цей міст - незрозуміло", - розповідає один із водіїв.

Читайте також: "Вважають, що на дорозі можна все": в Авакова розповіли про головні причини ДТП

За словами рятувальників, спочатку буде проведена фіксація ДТП, і тільки після цього комунальники разом із рятувальниками демонтуватимуть пошкоджені стовпи. Про причини події говорити поки рано. На цей час інформації про потерпілих немає.

Через падіння стовпів рух тролейбусів та іншого транспорту паралізовано. Для автомобілів організовано рух в обидва напрямки тільки по двох смугах з шістьох, які тут доступні.

Через цю подію було повністю закрито рух Шулявським шляхопроводом, а на найближчих вулицях зібралися дуже великі затори. Згодом рух відновили, але затори лишаються.

Замовник будівництва та мер Києва Віталій Кличко після даного інциденту звернулися до поліції.

Джерело Україна 24 Теги