На Майдані встановили намети: нові подробиці протестів у центрі Києва

На мітинг з'їхалися підприємці з усієї України

На Майдані встановили намети: нові подробиці протестів у центрі Києва

У Києві на Майдані Незалежності 15 грудня триває мітинг підприємців. Після сутичок з поліцією ситуація заспокоїлася, але учасники не мають наміру розходитися.

Як повідомляє кореспондент телеканалу "Україна 24", тут відбувалися сутички, тому що активісти намагалися встановити намет, а поліція і Нацгвардія забороняли їм це робити. В результаті учасники мітингу закидали правоохоронців димовими шашками, у відповідь поліція застосувала сльозогінний газ.

Але через дві години учасникам акції вдалося встановити намети, поліція їм не заважала.

Біля стели встановлено два автомобілі - імпровізована сцена, з якої учасники акції виголошують промови.

Читайте також: "Вісім тисяч — це ніщо": відомий ресторатор про допомогу для підприємців

Популярні відео

Акція підприємців триває, вони сказали, що розходитися не збираються, і зі сцени закликали всіх учасників також залишатися. Вони збираються навіть тут ночувати. Протестувальники вимагають, щоб ввели спрощену систему оподаткування і скасували обов'язкове встановлення касових апаратів.

На мітинг з ранку з'їхалися підприємці з усієї України. Учасників акції, за оцінками кореспондента, нараховується кілька тисяч. Крім того, навколо Майдану зібралося багато правоохоронців.

Раніше політолог Олексій Якубін в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, чи вдасться локалізувати протести підприємців.

Джерело Україна 24 Теги