На Майдані почалися сутички з поліцією: подробиці

Правоохоронці забирають намети і палять димові шашки

На Майдані почалися сутички з поліцією: подробиці

На Майдані почалися сутички підприємців з правоохоронцями через те, що учасники протестів хотіли встановити намет. Подробиці розповів кореспондент "Україна 24".

"Зараз ми на Майдані Незалежності. Ми бачимо, що поліція розганяє мітинг підприємців, які намагалися встановити намет на Майдані. Зараз правоохоронці оточили Майдан і забирають намет. Всі дуже сильно кричать. Буквально щойно активісти намагалися поставити намет. Але його вже прибрали. Бачимо сутички, людей розганяють", — сказав він.

Читайте також: "Вісім тисяч — це подачка": підприємці обурені допомогою від держави

Популярні відео

За словами кореспондента, правоохоронців на місці подій дуже багато. Є спецпідрозділ КОРД. Активісти вийшли від Офісу президента і пройшлися вулицею Хрещатик, зараз Хрещатик частково перекритий. 

"Хотіли поставити намет, налетіла поліція і всіх побила. Не дивилися ні на жінок, ні на дітей, ні на кого", — розповіла учасниця протестів.

Правоохоронці застосовують сльозогінний газ і забирають намети. Спецпідрозділ КОРД розганяє людей. Активісти запалили димові шашки, якими закидають правоохоронців. Усе в диму.

Раніше економіст Андрій Новак розкритикував протести проти касових апаратів.

Джерело Україна 24 Теги