"Україна 24" стає доступнішим за кордоном: головред про плани телеканалу

Закордонні партнери самі виходять на керівництво телеканалу з пропозиціями

"Україна 24" стає доступнішим за кордоном: головред про плани телеканалу

Інформаційний телеканал "Україна 24" через рік після створення активно розвиває мовлення за кордоном, все більше провайдерів у Європі і пострадянських країнах хочуть включити його до свого пакета.

Про це розповів в інтерв'ю "Апострофу" головний редактор "Новинної Групи Україна" Юрій Сугак.

"Ви знаєте, вийшла неймовірна історія. Цього року серйозно не планували виходити за кордон. "Україна 24" транслюється через відкритий супутниковий сигнал (це, до речі, наш внесок в інформаційну безпеку країни), який покриває територію Європи, Північної Америки, і також наші прямі трансляції та програми доступні на YouTube, тож цього року ми якось і не поспішали виходити закордон", - сказав він.

Читайте також: Юрій Сугак: Лідерство досягається масштабними проєктами і роботою 24/7 всієї нашої команди

За словами Сугака, зіграли роль якість і актуальність контенту:

"На нас вийшли закордонні партнери. Вийшли самі. Стали приходити запити від різних компаній, кабельників, провайдерів, які говорили, що хочуть включити "Україна 24" в свій пакет. Це абсолютно некомерційна історія. Інформація про події в Україні стає доступнішою за кордоном. Зараз є цілий список європейських провайдерів, які нас активно включають. Ми швидко зорієнтувалися і зрозуміли, що це потрібно розвивати й підтримувати".

Головред "Новинної Групи Україна" зазначив, що пропозиції з-за кордону надходять регулярно:

"Ось, наприклад, мене дуже порадував недавній електронний лист з Туркменістану: "Ми теж хочемо включити". Чудово! Давайте, хто наступний? З Грузії. Будь ласка! Дуже багато пострадянських країн і європейських країн виходять на нас. 50 контрактів у Польщі, з яких 5 - з кабельними мережами-гігантами. Переговори зі Словаччиною ведуться. Укладено договір з іспанським дистриб'ютором. Найближчим часом плануємо запуск телеканалу в кабельних мережах у Канаді та США. Грузинська новинна платформа - понад 2 мільйони користувачів".

Як зазначив Сугак, такий показник свідчить про якість телеканалу.

"Як бачимо, точка зору України цікава. Згадайте попередній досвід, коли намагалися запускати міжнародні версії, а вони не працювали. А тут український телеканал транслюють, і роблять це з задоволенням", - додав він.

Джерело Україна 24 Теги