Путін загнав себе в пастку — ексміністр про питання Донбасу

Павло Клімкін розповів, чим для російської влади зараз став Донбас

Путін загнав себе в пастку — ексміністр про питання Донбасу

Президент Росії Володимир Путін опинився у глухому куті через Донбас. Про це заявив эксголова МЗС Павло Клімкін в ефірі каналу "Україна 24".

"Коли ми кажемо про уроки паризького "нормандського" саміту, то один урок, який наша влада, я сподіваюсь, вивчила – що двосторонньо з Путіним і Росією точно домовитись неможливо. Але є ще другий момент, 5 років тому через те, що відбувалося в Росії, Донбас не був серйозним внутрішньополітичним чинником для Росії. Зараз на фоні різних процесів – внутрішнього перезавантаження, конституційної реформи, Хабаровська та інших речей – для Путіна показати себе слабким стосовно Донбасу… тобто йому треба зберегти обличчя. І через це він опинився в пастці, він не може піти далі, він не може просто розміняти Донбас. І це на нас певним цікавим чином працює", — сказав він. 

Читайте також: Путіна видадуть у Гаагу: відомий журналіст назвав умову

Популярні відео

Клімкін розповів, як питання Донбасу сприймалося у Європі п'ять років тому.

"Європейці у 2015 році сподівались на швидкий результат і на те, що навколо Донбасу щось можна зробити. Я пам'ятаю цікаву розмову (з європейським політиком – ред.), який мені у 2017 році казав: Павло, я тільки зараз зрозумів, що мета Путіна – навіть не Крим, не Донбас, а Україна як така і  побудова цієї імперсько-радянської реальності, і це у нього дуже глибоко сидить. Тобто була така спокуса (в ЄС – ред.), що можна домовитись з Путіним", — сказав він.

Раніше Клімкін заявив, що Путін готується до жорстких торгів із США.

Джерело Україна 24 Теги