У "Слузі народу" розповіли, чи буде обмін полоненими до Нового року

Депутат Єгор Чернєв розповів, чим може похвалитися Україна на зустрічі в нормандському форматі

У "Слузі народу" розповіли, чи буде обмін полоненими до Нового року

Україна виконує свою частину домовленостей щодо Донбасу. Про це розповів народний депутат від фракції "Слуга народу" Єгор Чернєв в ефірі каналу "Україна 24", відповідаючи на запитання, які козирі має Україна до зустрічі у нормандському форматі на рівні політичних радників. 

"На сьогодні з нашого боку, якщо ми згадаємо комюніке, яке було підписане понад рік тому – там ішлося про розведення, про обмін всіх на всіх, розведення на нових ділянках, про розмінування на 19 ділянках, про нові КПВВ. З нашого боку є списки всіх, кого ми готові обміняти, готові нові КПВВ, ділянки до розведення. Тобто з нашого боку робиться багато", — сказав він.

Читайте також: "Для мене питання — чи є план Б": нардеп про ситуацію на Донбасі

Популярні відео

За словами депутата, Росія не робить жодних позитивних кроків.

"На жаль, з боку Росії ми таких кроків не бачимо. Вони блокують і політичну групу, і безпекову групу, і затягують так, як це тільки можна робити. На жаль, не вбачається до кінця року можливим обмін полоненими, тому що ми бачимо затягування саме з того боку, хоча ми бачимо, що з нашого боку докладається максимум зусиль, щоб визволити хлопців з полону до Нового року", — сказав він.

Раніше ексдепутат Верховної Ради Борислав Береза назвав дієвий спосіб, як спинити Росію на Донбасі.

Джерело Україна 24 Теги