"Для повернення Януковича в Україну є серйозніша перешкода , ніж суд" — експерт

Політтехнолог Андрій Золотарьов розповів, навіщо експрезидент хоче виступити по відеозв'язку

"Для повернення Януковича в Україну є серйозніша перешкода , ніж суд" — експерт

Експрезидент України Віктор Янукович хоче виступати в суді по відеозв'язку, щоб нагадати про себе. Таку заяву зробив політтехнолог Андрій Золотарьов в ефірі каналу "Україна 24".

"Янукович через 4 роки хоче нагадати про себе, хоче використовувати (відеозв'язок - ред.) як черговий сеанс піару. Час від часу в московському "клубі збитих льотчиків" виникає гостре бажання нагадати про себе. І виникають думки, що в одну і ту ж річку можна увійти двічі. Тому коли виникає можливість з'явитися на українських екранах, вони це використовують з великим задоволенням. Очевидно, Януковича мучить абстинентний синдром відлучення від великої політики, і він дуже хоче про щось поговорити.

Я не думаю, що він скаже щось нове. Процес в Оболонському суді важко віднести до ідеалу правосуддя, але ми знаємо, що у Януковича зубасті адвокати, які, використовуючи огріхи звинувачення, тягнуть час", — сказав він.

Читайте також: Путін може запропонувати Лукашенку те, що й Януковичу — Бєлковський

Популярні відео

Експерт відповів на запитання, наскільки складно людині з подібним минулим потім повернутися в українську політику.

"Для Януковича це неможливо. Його, напевно, це засмутить, але в тих регіонах, які його колись найбільше підтримували, його ненавидять найбільше. І це для нього сумна правда, яка для нього є значно серйознышою перешкодою, ніж Оболонський або Печерський суд. Янукович політично уже засуджений", — сказав він.

Читайте також: Може сидіти і в Росії — ексголова ГПУ про вирок Януковичу

Раніше адвокат Януковича Віталій Сердюк заявив у Facebook, що експрезидент хоче брати участь по відеозв'язку в засіданні суду про обрання йому запобіжного заходу у справі про розгін Майдану 18-20 лютого 2014 року.

Джерело Україна 24 Теги