У Києві відреставрували одну з найгарніших церков: ексклюзивне відео зсередини

Наступного тижня оновлена Андріївська церква почне приймати відвідувачів

У Києві відреставрували одну з найгарніших церков: ексклюзивне відео зсередини

У Києві завершилася реставрація одного з найкрасивіших храмів – Андріївської церкви. 5 років тривало оновлення інтер’єру та фасаду, також зміцнили пагорб, на якому стоїть пам’ятка архітектури.

Кореспондентка телеканалу "Україна 24" побувала всередині й показала ексклюзивні кадри, наскільки гарною стала Андріївська церква.

У керівництві музею розповіли, що відреставровано майже все – різьблення, живопис та ліпка. Вперше було проведено реставрацію престолу та іконостасу – єдиного збереженого у світі. Завтра тут відбудеться закрита служба. У понеділок в Андріївській церкві-музеї вихідний, а прийти й насолодитися красою можна буде вже у вівторок, 15 грудня. Вартість квитків для дорослих – 20 грн, для дітей – 5 грн.

Читайте також: "Закликаємо бути відповідальними": в церкві розповіли, як дотримуються карантину

Популярні відео

Подію прокоментував міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко:

"Президентська програма "Велика реставрація", яка розпочинається цього року і буде впродовж кількох наступних років продовжена, свідчить про те, що вкладати кошти в те, чим ми можемо пишатися – це не тільки зберігати нашу спадщину, але й залучати ще більше людей, нові покоління, щоб вони побачили цю красу і надихнулися".

Раніше представник Православної церкви України, протодиякон Михайло Омелян в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, як працюватимуть церкви під час локдауну.

 

Джерело Україна 24 Теги