Замерзло все - у Кличка прокоментували крижаний колапс у Києві

Комунальні служби були попереджені про негоду

Замерзло все - у Кличка прокоментували крижаний колапс у Києві

У Києві на боротьбу з безпрецедентною ожеледицею кинули сотні одиниць техніки й понад 2000 комунальників.

Про це повідомив в ефірі телеканалу "Україна 24" директор департаменту муніципальної безпеки КМДА Роман Ткачук.

"Вчора ми мали дуже погані погодні умови. За температури повітря 0...-2 ми мали дощ зі снігом, що призвело до швидкого формування ожеледі... Всі комунальні служби були попереджені про можливе погіршення погодних умов. Корпорація "Київавтодор" заздалегідь виставила техніку на спусках, підйомах і проблемних ділянках, і до початку опадів почала роботи з обробки проїжджої частини сольовим розчином, щоб не формувалася ожеледиця. Але, виходячи з погодних умов, у нас замерзло навіть це. Газони, тротуари, дороги, дерева повністю вкрилися льодом", - розповів він.

Читайте також: "Пригадалася пінгвіняча хода": киянин про ожеледь у столиці

Популярні відео

За словами Ткачука, на цей час працює понад 600 одиниць комунальної техніки, більш як 2000 працівників комунальних підприємств у районах розчищають тротуари, міжквартальні проїзди.

Читайте також: Ожеледь у Києві: в ДСНС вказали на помилку водіїв

Чиновник зазначив, що потрібен тільки час, щоб подолати цю негоду:

"Ми повинні розуміти, як працює піщано-сольова суміш. Коли вона наноситься на ожеледицю, треба час, щоб вона відреагувала… Наприклад, чому дороги добрі? Після обробки машини, які проїжджають по дорозі, розбивають ожеледицю і надають можливість піщано-сольовій суміші зреагувати й не доводити надалі до замерзання… Двірники виконують свої функції, посипають піщано-сольовою сумішшю. Але вночі воно все замерзало, вранці майже ніхто не виходив на вулицю. Треба час, щоб суміш спрацювала".

Більше інфографіки та головні новини - на нашій сторінці в Telegram.

Нагадаємо, мер Києва Віталій Кличко в ефірі телеканалу "Україна 24" охарактеризував ситуацію з ожеледицею як "надзвичайну".

Джерело Україна 24 Теги