Чи є коронавірус у тюрмах: Денісова надала обнадійливу інформацію

З 14 квітня офіс омбудсмена перевірятиме готовність в'язниць до боротьби з розповсюдженням інфекції

Чи є коронавірус у тюрмах: Денісова надала обнадійливу інформацію

На сьогоднішній день немає підтверджених випадків захворювання на коронавірусну інфекцію в пенітенціарних установах України. Про це в ефірі телеканалу “Україна 24” заявила уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова.

«Коронавірус не зараз виник. Практично місяць він фіксується в нашій державі. Потрібно було зробити всі необхідні заходи, щоб перш за все вірус не занесли (у Лук'янівське СІЗО, де було проведено перевірку — ред.) ззовні. Щоб захистити всіх працівників, які приходять. Щоб вони були одягнені так, як треба, в масках, рукавичках, щоб був скрінінг температури. Цього нічого не відбувається. Ми будемо з вівторка перевіряти інші заклади, щоб перевірити їхню готовність. І якщо там є випадки коронавірусу — як вони реагують на них, чи розроблений алгоритм дій, якщо таке трапилось. Наразі підтверджених випадків у пенітенціарних установах немає”, - зазначила Денісова.

Нагадаємо, президент Українського медичного клубу Іван Сорока заявив, що в Україні неможливо бачити реальну ситуацію із захворюваністю на коронавірусну інфекцію через нестачу тестувань. 

9 квітня начальник відділу епідеміологічного нагляду за інфекційними хворобами Центру громадського здоров'я при Міністерстві охорони здоров'я Роман Родина розповів, що пік епідемії коронавірусу COVID-19 в Україні може настати через півтора тижні. Потім захворюваність знизиться за умови дотримання українцями карантину.

 

Теги