Бутусова запросили працювати в Міноборони: журналіст відповів чиновникам

Ситуація критична, якщо журналістів кличуть на керівні посади в Міноборони, зазначив Бутусов

Бутусова запросили працювати в Міноборони: журналіст відповів чиновникам

Відомий журналіст Юрій Бутусов в ефірі телеканалу "Україна 24" повідомив, що поки не дочекався від Міністерства оборони конкретних пропозицій щодо свого працевлаштування в відомстві.

"Міністерство оборони на своїй сторінці написало, що чекає, коли я до них приїду, але не визначило час, не визначило, до кого саме, в який кабінет я повинен з'явитися. Досить дивна пропозиція. Я думаю, будь-хто може відкрити сторінку Міноборони. Я вперше бачу, що, пропонуючи роботу, тобі не кажуть, на яку посаду, не кажуть, куди приходити, з ким спілкуватися, і повідомлення не підписане, до речі, ніким", - обурився журналіст.

Читайте також: Корупція в Міноборони: Венедиктова вказала на багатомільйонні розкрадання

Популярні відео

За словами Бутусова, з ним листується "якесь абстрактне Міністерство оборони".

"Я прочитав це запрошення, де не визначено, на яку посаду і до кого йти, і зробив висновок, що міністр відсутній і не підписує. Хтось публікує оголошення на сторінці і, можливо, треба туди йти і наводити порядок. Йде війна, ситуація критична, якщо журналістів запрошують терміново очолити керівні посади", - підкреслив він.

Журналіст розповів, над чим він готовий працювати в Міноборони:

"Мені пропонують посаду, я повинен її обрати за тими напрямами, про які писав і критикував міністерство. Мені приємно, що мене назвали професійним експертом, здатним виконувати те, про що пише, тому мені сказали вибрати галузь. Там, наприклад, написано "логістика", "озброєння". Я взяв свої статті за минулий рік і написав свої функціональні обов'язки відповідно до пропозиції Міністерства оборони. Отримання доступу до матеріалів про провал спецоперації спецслужб ГУ розвідки Міноборони, так звана справа вагнерівців, другий провал спецоперації; я писав про спецагентуру в керівництві країни і структурах оборони; я писав про те, що Міноборони не витрачає кошти, писав про проблеми організації ЗСУ. Я готовий виконувати цю роботу".

Бутусов додав, що Міноборони не може його призначити без конкурсу на посаду керівника департаменту.

"Є політичні посади міністра оборони і заступників, і ці посади я готовий обійняти, як тільки мене запросить Міноборони", - сказав він.

Нагадаємо, Міністерство оборони запропонувало журналісту Юрію Бутусову "зайняти одну з міністерських позицій у сферах, на яких фокусується його фахова увага".  

Журналіст заявив, що пропозиція пов'язана з його публікаціями про проблеми в сфері національної безпеки. Бутусов сказав, що погоджується. Він закликав терміново розглянути у Верховній Раді його програму дій, а також заслухати міністра оборони Андрія Тарана і дати публічну оцінку його роботі.

Джерело Україна 24 Теги