Ялинки виходять у продаж: експерт розповів, чи вистачить на всіх новорічних дерев

Глава лісгоспу розповів, чи падає попит на живі новорічні ялинки та сосни

Ялинки виходять у продаж: експерт розповів, чи вистачить на всіх новорічних дерев

Новорічні ялинки в Україні почнуть офіційно продавати вже з 10 грудня, ціна в середньому становитиме 75 гривень. Лісники вже завершують підготовку до початку продажів. Начальник відділу лісгоспу на Волині Борис Бабеляс розповів в ефірі каналу "Україна 24" про те, чи відмовляються українці від живих дерев.

"Я не робив би такого висновку, що багато людей відмовляються від натуральної ялинки та віддають перевагу штучній. Це справа смаку кожного, тому що людина, яка пам'ятає запах хвойного дерева з самого дитинства, коли батьки ставили живу ялинку, цього ніколи не забуде, і проміняти на штучну ялинку дуже важко. Молодші люди можуть віддавати перевагу штучним. Але я вважаю, немає нічого кращого за живе дерево, яке було спеціально вирощено до новорічних свят", — сказав він.

Читайте також: "Буде теплою": синоптик розповів про аномальну зиму й про те, чи випаде сніг

Популярні відео

Експерт розповів, чи вистачить ялинок з його лісництва всім охочим.

"Ми щороку, щоб забезпечити потреби населення, досаджуємо близько 40-45 га плантацій новорічних ялинок та сосен. На сьогодні ми готові реалізувати близько 140 тисяч. А тих, які підростають, є близько 980 тисяч. Попит постійно оновлюється. Є також великий вибір хвойних композицій — дерева у відрах, контейнерах, які після свята можна висадити в землю. Мінімальний вік новорічного дерева близько метра - від 5 до 8 років", — сказав він.

Раніше директор турагентства Юрій Дереш розповів, які туристичні напрямки популярні в українців під час карантину.

Джерело Україна 24 Теги