"Ведемо переговори": Степанов розповів, скільки доз вакцини отримає Україна

Голова МОЗ не є прихильником примусового щеплення

"Ведемо переговори": Степанов розповів, скільки доз вакцини отримає Україна

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, як в Україні готуються до вакцинації від коронавірусу COVID-19.

"Я не є прихильником примусового щеплення, обов'язковості застосування. Я вважаю, що треба максимально роз'яснювати безпечність цих вакцин, які ми будемо використовувати принаймні в Україні. Саме тому ми скрупульозно підходимо до вакцинації і до вакцин, які можуть застосовуватися на території України", - зазначив він.

Читайте також: Коли вакцина від коронавірусу з'явиться в Україні: несподіваний прогноз

Популярні відео

Міністр розповів, на якому етапі наразі перемовини щодо постачання вакцин до України.

"Ми зараз ведемо перемовини і підписали відповідні документи з глобальною ініціативою COVAX щодо отримання 8 млн доз вакцин. І крім того, перебуваємо кілька місяців у перемовинах, зараз вже у завершальній стадії, з виробниками безпосередньо. Це три американських виробники вакцин, китайські виробники. Мета - отримати якомога швидше вакцини і розпочати процес вакцинації, щоб це вже розпочалось у першому кварталі 2021 року", - заявив він.

Читайте також: Степанов пояснив, кого в Україні першими вакцинують від коронавірусу

Раніше лікар-інфекціоніст Євген Дубровський в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, чи потрібно вакцинуватися тим, хто перехворів на коронавірус.

Джерело Україна 24 Теги