Скандал з ялинковими іграшками для Росії: Ляшко різко відреагував

Лідер Радикальної партії звинуватив керівництво Клавдіївської фабрики в аморальності

Скандал з ялинковими іграшками для Росії: Ляшко різко відреагував

У мережі піднявся скандал після того, як з'ясувалося, що на Клавдіївській фабриці ялинкових прикрас у Київській області виготовляли новорічні іграшки з написом "Армия России". Ситуацію прокоментував лідер Радикальної партії Олег Ляшко в ефірі каналу "Україна 24".

"Абсурд у тому, що фабрика в Клавдієво під Києвом робить іграшки для Міноборони Росії. Коли він (директор компанії – ред.) розповідає, що це "нонсенс"… Це не нонсенс, а повна дурня. Тому що російська армія вбиває наших людей – і робити для них іграшки аморально. Я з великою повагою ставлюся до жіночок, які виливають ці прикраси. Але я точно знаю, що робити іграшки для Міноборони Росії – це аморально. Тому для когось іншого треба знайти замовлення або взагалі без нього обійтися. Це питання не грошей, це питання моралі", — заявив він.

Читайте також: "Реальні цифри ховають": Ляшко про коронавірус в Україні

Популярні відео

Ляшко вважає, що вибачень від керівництва фабрики буде замало.

"Вони не мають права цього робити, коли російська армія окупувала нашу територію, вбиває наших людей. Я думаю, тут не лише вибачення мають бути, а й компенсації цей власник має заплатити – тим людям, які там працюють, які через його дурість постраждали. Бо він приймає замовлення всякі дурні, а страждають робочі люди. 

Мене мало хвилює Росія – вона мене хвилює лише в одному контексті – щоб вони прибралися з нашої землі. А зі своїми іграшками нехай вони розбираються. Моє завдання, щоб в Україні була робота, а не в Росії нашим коштом", — сказав він.

Читайте також: Це помилка Угорщини — експрем'єр про гучний скандал

Нагадаємо, у мережі з'явилося відео з Клавдіївської фабрики, на якому було видно, як на підприємстві виготовляли прикраси із зображеною зіркою з написом "Армия России". У соцмережах почався скандал. Виконувач обов'язків голови правління Павло Гукасов пояснив у Facebook, що "за останні шість років фабрика не змогла повністю відмовитися від російського ринку".

Джерело Україна 24 Теги