"Путін грає у свою гру": ексміністр пояснив логіку Росії на Донбасі

Путіну Донбас абсолютно не потрібен, вважає Павло Клімкін

"Путін грає у свою гру": ексміністр пояснив логіку Росії на Донбасі

Президент Росії Володимир Путін тримає перемир'я на Донбасі, щоб зменшити тиск Заходу на РФ, однак не полишає надій взяти під контроль всю Україну.

Про це в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів ексміністр закордонних справ України Павло Клімкін.

За словами Клімкіна, все, що робить Путін на Донбасі – дуже прогнозовано.

"Чому він тримає хитке перемир'я? Йому вигідно казати - перемир'я триває, давайте йти рухом моєї логіки політичних кроків. Так він говоритиме американцям і збиратиме інші козирі. Тому найближчим часом ніяких зрушень не буде, це все імітація", - наголосив він.

Читайте також: Кравчук розповів про зустрічні вимоги Росії на переговорах щодо Донбасу

Популярні відео

Як зазначив ексміністр, "Путін грає у свою гру".

"Я маю на увазі путінські козирі з його точки зору. Йому важливо зібрати аргументи для того, щоб викласти їх у майбутніх торгах. У цих торгах питання буде не щодо Донбасу. Путіну Донбас абсолютно не потрібний, йому потрібен або контроль над Україною, або щоб її взагалі не було. Там є ще багато інших питань: стратегічна стабільність, стратегічне роззброєння, безпека в регіонах, олігархи, енергоносії. Він буде намагатися якнайдорожче реалізувати тему стосовно Донбасу, але в жодному разі не поступитися, оскільки схема Путіна, логіка Путіна залишається – "мої умови на ваші гроші", - заявив Клімкін.

Читайте також: Такого не дозволяв собі ніхто - Гордон розповів, як вилаяв Путіна на всю Росію

Раніше директор Міжнародного центру протидії російській пропаганді Юрій Кочевенко в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив, що імперські амбіції президента РФ Володимира Путіна на Донбасі схлопнулись.

Джерело Україна 24 Теги