Протести у Білорусі: прикордонники розповіли, що відбувається на кордоні з Україною

Провокації на державному кордоні наразі не фіксуються

Протести у Білорусі: прикордонники розповіли, що відбувається на кордоні з Україною

На українсько-білоруському кордоні поки не зафіксовані нові спроби потрапити до України учасників протестів проти президента Олександра Лукашенка.

Про це в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів начальник пресслужби Житомирського прикордонного загону Юрій Шахрайчук.

"Я хочу зазначити, що пропускні операції співробітники Державної прикордонної служби наразі здійснюють у штатному режимі… Будь-яких провокацій наразі ми на державному кордоні не фіксуємо", - повідомив Шахрайчук.

Читайте також: "Лукашенку залишилося недовго": в Білорусі розповіли, як він втратить владу

Популярні відео

За його словами, з початку політичної кризи в Білорусі "по ділянці Житомирського прикордонного загону, це межа Київської, Житомирської та Рівненської областей, опозиціонерів, які намагалися в'їхати на територію України, не було".

"Всі громадяни, які мали намір в'їжджати на територію України через Житомирщину, без проблем перетинали державний кордон", - додав він.

Представник Держприкордонслужби додав, що, починаючи з 29 жовтня, Білорусь обмежила пропуск іноземних громадян на свою територію, аргументуючи такі дії необхідністю проведення додаткових заходів, недопущення поширення коронавірусної інфекції.

"Впродовж зазначеного терміну в пунктах пропуску відзначається значне зменшення кількості подорожуючих осіб, які мають бажання потрапити на територію суміжної Білорусі", - зазначив він.

Читайте також: "Хоче криваву бійню": в Білорусі пояснили слова Лукашенка про громадянську війну

Нагадаємо, раніше до України в'їжджали учасники протестів проти президента Білорусі Олександра Лукашенка, зокрема, представники Координаційної ради білоруської опозиції Антон Родненков та Іван Кравцов.

Джерело Україна 24 Теги