"Ми на фінальній стадії": в МОЗ розповіли, коли готуватися до вакцинації

Міністр охорони здоров'я висловився про масову вакцинацію в Україні та Росії

"Ми на фінальній стадії": в МОЗ розповіли, коли готуватися до вакцинації

Україна може отримати вакцину в першому кварталі 2021 року. Про це розповів глава МОЗ Максим Степанов в ефірі каналу "Україна 24".

"Зараз ми проходимо додаткові консультації, зокрема з народними депутатами. Тому що, крім коштів на вакцинацію, потрібні кошти на зарплати лікарям і медпрацівникам. І це не менш важливо, ніж питання вакцинації, оскільки це наша з вами безпека.

Ми вже кілька місяців ведемо наполегливу роботу. Минулого тижня я підписав документи для глобальної ініціативи COVAX для отримання вакцини, яку ми намагаємося отримати в кінці першого — на початку другого кварталу, щоб почати масштабну вакцинацію. Ми знаходимося на фінальній стадії переговорів щодо термінів", — сказав він.

Читайте також: У МОЗ пояснили, як зробити тест на коронавірус безкоштовно

Популярні відео

Також Степанов прокоментував старт вакцинації від коронавірусу в Росії.

"Що стосується Росії, я особисто читав, що вони виготовили 2 млн доз на 140-мільйонну країну. Тому питання про масштабну вакцинацію не стоїть. Також, що стосується російської вакцини, я наполягаю, що поки вона не пройшла всі стадії клінічних випробувань, зокрема третю, ми ніколи не будемо радити вакцинуватися такою вакциною, незалежно від того, яка країна її виробляє. Це дуже важливо", — сказав він.

Раніше Степанов розповів, чи потрібно після одужання робити повторний тест на коронавірус.

Джерело Україна 24 Теги