У МОЗ пояснили, як зробити тест на коронавірус безкоштовно

Сімейні лікарі часто відправляють пацієнтів з симптомами COVID-19 у приватні лабораторії

У МОЗ пояснили, як зробити тест на коронавірус безкоштовно

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, що робити українцям, яким лікарі з якихось причин відмовляють у безкоштовному тесті на коронавірус COVID-19.

На репліку ведучого, що сімейні лікарі часто відправляють пацієнтів тестуватися у приватні лабораторії, Степанов відповів:

"Що стосується здачі тестувань – ніхто нікуди не повинен ходити. Сімейний лікар має викликати вам мобільну бригаду. Коли будь-яка людина захворіла, і їй починають радити – йдіть здавайте тести в приватну лабораторію - наполягайте на тому, що вам потрібна мобільна бригада. Якщо будь-яка проблема далі не вирішується, є контакт-центр Міністерства охорони здоров'я, який з 26 листопада також працює в режимі виклику мобільних бригад. Тобто будь-яка людина може зателефонувати в цей контакт-центр і сказати - мені потрібна мобільна бригада, в мене є такі симптоми. І ця мобільна бригада буде відправлена".

Читайте також: Степанов розповів, чи потрібно робити повторний тест на коронавірус

Популярні відео

За словами міністра, результати тестування будуть відомі в короткий термін:

"Ніякої затримки, особливо коли ми говоримо по Києву. Сьогодні ввечері в тебе взяли тест, наступного дня його поставили на відповідне тестування в лабораторії, і до вечора повинен бути результат. Може бути трішки більше, якщо це сільська місцевість. Якщо десь у селі за 150 км від лабораторії взяли тест, поки його доставлять, це може бути 2-3 дні".

Читайте також: Кількість хворих на коронавірус знизилася: Степанов пояснив чому

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов в ефірі телеканалу "Україна 24" також розповів, що в Україні "повністю врегульоване" питання з тестуванням на коронавірус.

Джерело Україна 24 Теги