Кількість хворих на коронавірус знизилася: Степанов пояснив чому

Глава МОЗ заявив про ефективність карантинних заходів в Україні

Кількість хворих на коронавірус знизилася: Степанов пояснив чому

В Україні помітно знизилася кількість нових хворих на коронавірус, судячи з результатів тестів за неділю. Чому це сталося, розповів в ефірі каналу "Україна 24" глава МОЗ Максим Степанов.

"Ми дивимося тижневу динаміку, і саме на неї варто звертати увагу. У неділю у нас менше людей звертається за медичною допомогою, в тому числі й за проведенням тестів. Це у нас з початку епідемії було видно по цифрах. Тижнева динаміка показує зменшення на 7,5 тисячі, якщо порівнювати з позаминулим тижнем. Крім зменшення кількості хворих, зменшилася і кількість госпіталізованих осіб — на 1,5 тисячі менше, ніж позаминулого тижня", — сказав він.

Читайте також: Колишнього життя не буде — епідеміолог про наслідки коронавірусу

Популярні відео

Степанов заявив, що статистика підтверджує ефективність карантину.

"Це говорить про дієвість заходів, які були введені. Карантинні заходи — це єдиний дієвий спосіб боротьби з поширенням коронавірусної хвороби. Навіть попри те, що їх не всі дотримувалися, або дотримувалися не так, як було прописано, ми все одно отримали позитивну динаміку", — сказав він.

Раніше голова комісії з біобезпеки та біологічного захисту при Раді нацбезпеки та оборони України, академік НАНУ Сергій Комісаренко назвав терміни масової вакцинації українців від коронавірусу.

Джерело Україна 24 Теги