"Щасливі бути разом": ЦУМ порадував киян новорічним оформленням

Тема святкового декору ЦУМу — сімейні цінності та стосунки

"Щасливі бути разом": ЦУМ порадував киян новорічним оформленням

Щороку ЦУМ дарує Києву святковий настрій, прикрашаючи вітрини гірляндами, скриньками з солодощами, різдвяними та новорічними сюжетами. Щоразу креативна команда ретельно працює над концепцією. Звичайно, пандемія внесла свої корективи навіть у цей процес, тому оформлення вітрин вирішили присвятити темі "Щасливі бути разом".

Маркетинг-директорка ЦУМу Маруся Коваль: "Сімейні цінності, теплі людські почуття і стосунки були ще тоді запропоновані, як одна з провідних тенденцій на 2020 рік. Все співпало, оскільки цей рік був дуже складним для нас".

Читайте також: "Виглядає неймовірно!": Столичний ЦУМ порадував киян

Популярні відео

Ідея концепції з'явилася ще минулого року, коли команда ЦУМу відвідувала виставку різдвяного та новорічного декору у Франкфурті. Пандемія ще більше підсилила важливість взаємин між людьми, вважає маркетинг-директорка ЦУМу.

Маруся Коваль: "У нашій команді працюють три фахівці, ми спочатку придумуємо концепцію, а потім підключаємо інших фахівців. Вже влітку ми з командою обговорювали тему вітрин і концепцію, враховуючи загальну ситуацію у світі, цього року ми б хотіли підняти дух киянам і гостям столиці".

Прикраси для вітрин замовляли у Франції, колірну гамму брали класичну, з відтінками дерева і теракоти, вона найкраще створює атмосферу тепла й затишку.

Джерело Україна 24 Теги