У Кабміні розповіли, чи повернеться Україна до карантину вихідного дня

Олег Немчінов заявив, що карантин вихідного дня досяг поставленої мети

У Кабміні розповіли, чи повернеться Україна до карантину вихідного дня

Міністр Кабінету міністрів України Олег Немчінов в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив, що Україна не повернеться до карантину вихідного дня. При цьому міністр припустив нове посилення карантину, яке сильно відрізнятиметься від попередніх.

На запитання, чи може повернутися карантин вихідного дня, міністр відповів:

"Думаю, до кінця року ми не повернемося до цього режиму. Проміжна мета збити цю хвилю, яка почала збільшуватися в жовтні, була локально досягнута. Зараз здійснюються всі заходи для того, щоб у разі необхідності, якщо ми досягнемо порога у 25 тис. і більше захворювань на день, перейти в січні до жорсткіших карантинних обмежень, які сильно відрізнятимуться як від карантину вихідного дня й адаптивного карантину, так і від весняного карантину, коли ми не розуміли, з чим зіткнулися".

Читайте також: Посилення карантину: "слуга народу" пояснила, чому локдаун "інтелектуальний"

Популярні відео

Немчінов уточнив, що "якщо фахівці в особі міністра охорони здоров'я і головного санітарного лікаря бачитимуть такі пропозиції (про введення карантину вихідного дня в січні - ред.), будемо їх розглядати".

Читайте також: "Крайній захід": лікарка пояснила, чи потрібен Україні локдаун

Раніше міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів про можливі терміни посилення карантину.

Джерело Україна 24 Теги