"Шкідливо для здоров'я": українцям пояснили, чим небезпечні популярні ласощі

Виробники намагаються економити на компонентах кондитерських виробів

"Шкідливо для здоров'я": українцям пояснили, чим небезпечні популярні ласощі

Кондитерська продукція містить велику кількість шкідливих для здоров'я трансжирів, які негативно впливають на печінку і серцево-судинну систему.

Про це розповіла в ефірі телеканалу "Україна 24" керівниця відділу тестувань центру експертиз "Тест" Ніна Кільдій.

"Дуже велика проблема, крім цукру, пов'язана з трансжирами, тому що і цукерки, і вафлі, печиво, і вся кондитерська група містить дуже багато жирів. Зрозуміло, що на вершковому маслі, оскільки це дуже дорогий інгредієнт, виробники практично не працюють", - повідомила Кільдій.

Читайте також: Загроза для організму: в МОЗ сказали, чим небезпечні продукти швидкого приготування

За її словами, виробники намагаються використовувати дешевші жири, і це необов'язково чиста пальмова олія.

"Більше проблем дає маргарин і гідрогенізовані кулінарні, кондитерські жири. У них внаслідок самої технології виробництва утворюється висока концентрація трансжирів, і вони небезпечні для здоров'я, тому що впливають на серцево-судинну систему, печінку", - розповіла експертка.

Популярні відео

Кільдій зазначила, що цю проблему можна вирішити:

"По-перше, запровадити норму щодо трансжирів у кондитерських виробах, щоб виробники її дотримувалися. По-друге, можна використовувати різні комбінації, та сама пальмова олія і жири, отримані непрямою гідрогенізацією. Є інша технологія, жир виходить трохи дорожче, але вирішено проблему кількості трансжирів. Норми щодо трансжирів у кондитерській продукції у нас немає, цей показник нормується тільки в маргаринах".

Читайте також: Скільки масла можна їсти без шкоди для здоров'я: дієтологиня дала відповідь

Раніше доцент кафедри ресторанної продукції Національного університету харчових технологій Ірина Корецька в ефірі телеканалу "Україна 24" розповіла, з чого роблять шоколадні цукерки.

Джерело Україна 24 Теги