Епідемія коронавірусу: озвучені терміни масової вакцинації українців

Державі потрібно готувати всю інфраструктуру для вакцинації, зазначив академік Сергій Комісаренко

Епідемія коронавірусу: озвучені терміни масової вакцинації українців

Масова вакцинація українців від коронавірусу COVID-19 почнеться не раніше середини 2021 року.

Такий прогноз озвучив в ефірі каналу "Україна 24" глава комісії з біобезпеки та біологічного захисту при Раді нацбезпеки і оборони України, академік НАНУ Сергій Комісаренко

"Головне - не проблема вакцини, а проблема вакцинації. Тобто потрібно підготувати всю інфраструктуру, логістику, для того, щоб її провести правильно. Думаю, в Україні вакцина в тих кількостях, про які можна говорити, з'явиться на початку другого кварталу наступного року. Але масова вакцинація буде проведена в середині наступного року, якщо Україна зробить те, що потрібно зробити", - заявив Комісаренко.

Читайте також: "Є межа ефективності": лікар розповів, чи всім допоможе вакцина від COVID-19

Популярні відео

Академік також висловив жаль, що люди негативно реагують на вакцину.

"Коли постане питання, платити гроші чи ні, люди повинні розуміти, що йдеться не тільки про їхнє життя, а й про тяжкі наслідки захворювання. Воно системне і вражає багато органів. Поява вакцини буде повністю залежати від державних органів. Ми сподіваємося, що нам багато вакцин подарують, але все-таки потрібно їх купувати. Думаю, що врешті-решт потрібно робити так, щоб наші люди не платили за вакцину", - сказав він.

Читайте також: Степанов пояснив, кого в Україні першими вакцинують від коронавірусу

Раніше лікар-інфекціоніст Євген Дубровський в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, чи потрібно вакцинуватися тим, хто перехворів на коронавірус.

Джерело Україна 24 Теги