"Боюся придумати новий мем": міністр розповів, коли можуть ввести локдаун

Питання посилення карантину розглядатимуть на наступному засіданні уряду

"Боюся придумати новий мем": міністр розповів, коли можуть ввести локдаун

Міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів про можливі терміни посилення карантину і запровадження жорсткого локдауну в Україні.

"Я думаю, що ми завтра можемо - в суботу, неділю - подумати про ті питання, які були сьогодні на Годині запитань до уряду в Раді. Нам дуже багато запитань ставили. А наступного тижня на засіданні уряду, думаю, МОЗ презентує свої пропозиції. З того, що ми обговорювали цього тижня, за підсумками трьох тижнів карантину вихідного дня, швидше за все, це (карантин - ред.) буде після новорічних свят, можливо, з другого числа", - розповів він.

Читайте також: Посилення карантину: "слуга народу" пояснила, чому локдаун "інтелектуальний"

Популярні відео

Немчінов зазначив, що "працюватиме транспорт для того, щоб мати можливість комунікацій, для медпрацівників".

"Це буде, боюся створити новий мем, обмежений, новорічний, різдвяний, не знаю, як назвати, карантин. Ці заходи, з одного боку, не впливатимуть на економіку, з іншого - дозволять зробити перепочинок медичній системі. І, звичайно, це природний процес, тому що, як би ми не дивилися на назви, карантин вихідного дня однозначно дав результат", - зазначив міністр.

Читайте також: "Крайній захід": лікарка пояснила, чи потрібен Україні локдаун

Нагадаємо, міністр охорони здоров'я Максим Степанов, виступаючи у Верховній Раді, повідомив, що до кінця грудня повторного локдауну в Україні не буде.

Політолог Петро Олещук в ефірі телеканалу "Україна 24" пояснив рішення МОЗ.

Джерело Україна 24 Теги