"Стрілянина" на кордоні України та Росії: у Держприкордонслужбі відреагували

Українські прикордонники запевняють, що ніяких НП не фіксували

"Стрілянина" на кордоні України та Росії: у Держприкордонслужбі відреагували

Українські прикордонники не підтверджують інформацію ФСБ РФ про начебто стрілянину на російсько-українському кордоні.

Про це в ефірі телеканалу "Україна 24" повідомив речник Держприкордонслужби України Андрій Демченко.

"Державна прикордонна служба одразу відреагувала на повідомлення, які ми спочатку побачили у ЗМІ з посиланням на прикордонників ФСБ РФ, про начебто надзвичайну подію, яка мала місце на кордоні з Україною, але на території Росії… Десь близько 11:00 ми отримали від росіян офіційний лист, де вони говорять про це. Вони зазначали, що вона могла мати місце близько опівночі за московським часом", - розповів Демченко.

Читайте також: Біля берегів Грузії судно з українцями взяли на абордаж: подробиці

Популярні відео

Він запевнив, що українські прикордонні наряди "не фіксували жодних пострілів або нестандартних ситуацій на спільній ділянці кордону, зокрема постріли, які могли б лунати з території Росії".

"Хотів би наголосити про великий проміжок часу, коли ця подія начебто сталася, як зазначає російська сторона, і коли вони офіційно повідомили про надзвичайну ситуацію на ділянці кордону… Водночас ми негайно відправили додаткові сили на кордон, щоб перевірити ділянки місцевості, зокрема той напрямок, який зазначала російська сторона у своєму листі", - сказав речник Держприкордонслужби.

Читайте також: До Європи за підробленими документами: нові деталі унікального експерименту

Раніше ФСБ Росії повідомила, що 4 грудня троє озброєних людей нібито намагалися прорватися через кордон з України в РФ. Повідомляється, що під час спроби затримання російські прикордонники застрелили одну людину, а двоє інших зникли.

Джерело Україна 24 Теги