Буде катастрофа — інфекціоніст про важливий момент з локдауном

Лікар розповів, чим загрожує запровадження нового локдауну з зупинкою транспорту

Буде катастрофа — інфекціоніст про важливий момент з локдауном

В Україні не буде локдауну до кінця року, він переноситься на січень — про це заявили в Міністерстві охорони здоров'я. Ситуацію прокоментував в ефірі каналу "Україна 24" епідеміолог Олексій Галімський.

"Відверто кажучи, мені страшно думати про новий локдаун через організаційні причини. Якщо повториться ситуація, яка була навесні, коли зупинявся транспорт, в лікарнях буде просто катастрофа. Значна кількість тяжких хворих, зокрема і з COVID-19, в цій ситуації просто загине, оскільки середній медперсонал доїжджає на роботу з передмість. До Києва з Київської області люди їдуть. Це буде просто катастрофа", — сказав він.

Читайте також: "Ми не знаємо, що робити": інфекціоніст жорстко висловився про повний локдаун

Популярні відео

За словами інфекціоніста, важливо зробити так, щоб максимально уникати концентрації людей в громадських місцях.

"Медична система вже не перший місяць перевантажена і працює на межі. З такої точки зору потрібні певні заходи, які допоможуть розірвати механізм передачі. Я б не хотів називати це локдауном — це повинні бути комплексні організовані протиепідемічні заходи. Наприклад, перевести держсектор на двозмінний режим роботи, щоб уникнути скупчень людей в транспорті в години пік", — сказав він.

Раніше нардеп від "Слуги народу", голова парламентського комітету з питань охорони здоров'я Михайло Радуцький розповів, що буде закрито під час локдауну

Джерело Україна 24 Теги