Фонд Бориса Колеснікова підбив підсумки всеукраїнського конкурсу "Авіатор 2020"

Тридцять найкращих конкурсантів вирушать до Франції на авіакосмічний форум Ле Бурже

Фонд Бориса Колеснікова підбив підсумки всеукраїнського конкурсу "Авіатор 2020"

3 грудня Фонд Бориса Колеснікова підбив підсумки всеукраїнського освітнього конкурсу "Авіатор 2020", який вже 10 років проводиться для студентів технічних і авіаційних спеціальностей України. Тридцять переможців проєкту нагороджені сертифікатами на поїздку на Міжнародний авіакосмічний форум Ле Бурже в Париж.

У нинішньому сезоні "Авіатора" взяли участь 8600 конкурсантів з 51 вишів. Вони пройшли чотири відбіркових етапи: тестування з точних наук, перевірку знань з технічної англійської мови, розв’язали бізнес-кейси і презентували власні розробки в авіакосмічній сфері перед фахівцями галузі.

Оцінювали проєкти і стартапи конкурсантів члени журі: директор представництва Emirates в Україні Євген Іванов, операційний директор Міжнародного аеропорту "Одеса" Олександр Черепанов і керівник департаменту з академічних зв'язків "Прогрестех-Україна" Максим Гладський.


Експерти і організатори конкурсу визначили тридцятку найкращих конкурсантів, які успішно подолали відбіркові тури і блискуче впоралися із захистом своїх проєктів. За їхніми словами, цього року студенти підійшли до фінального завданням дуже професійно та виважено, і визначити переможців було досить складно.

"Другий рік поспіль ми проводимо фінал "Авіатора" в форматі "Зацікав інвестора". Це дає конкурсантам можливість зробити акцент на практичному аспекті стартапу, розкрити творчий потенціал, продемонструвати аналітичне мислення. Члени журі зупинили свій вибір на роботах, які можуть зробити вагомий внесок в авіаційну та аерокосмічну промисловість України. Бажаємо учасникам, які є молодою і інтелектуальною авіаційною елітою країни, в майбутньому реалізувати свої плани й задуми. Голосно заявити про себе та свою розробку у них вже вдалося!", - розповідає Софія Мудрик, директорка Фонду Бориса Колеснікова.

"Три відбіркових етапи конкурсу Фонд встиг провести до оголошення карантину. А ось фінал вже проходив в онлайні - це і для студентів, і для членів журі новий і корисний досвід. Я дуже щасливий стати переможцем "Авіатора". Маю велику надію, що в червні 2021 року наша поїздка до Франції відбудеться, і ми будемо гостями однієї з найпрестижніших авіаційних виставок у світі. Вже не терпиться познайомитися з новинками глобальної авіакосмічній галузі, а також побачити легендарне авіашоу, яким славиться Ле Бурже", - ділиться емоціями Володимир Бакун, переможець "Авіатора 2020" з Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського".

Поїздка переможців "Авіатора 2020" в Париж відбудеться в червні. Українські студенти побувають біля стендів і експонатів лідерів авіабудування, поспілкуються з професіоналами, пройдуть майстер-класи. Також для учасників буде організовано візит до парку розваг Діснейленд.

Нагадаємо, Фонд Бориса Колеснікова 12 років реалізує освітні, соціальні та спортивні проєкти для талановитої молоді з метою надати їй всебічну підтримку, стимулювати до професійного зростання.

Джерело Україна 24 Теги