Локдаун в Україні відклали: політолог назвав несподівану причину

Петро Олещук пояснив, чому МОЗ вирішило відкласти введення локдауну на січень

Локдаун в Україні відклали: політолог назвав несподівану причину

До кінця грудня повторного локдауну в Україні не буде, заявив міністр охорони здоров'я Максим Степанов під час виступу у Верховній Раді в ході години запитань до уряду. Натомість буде запропонований локдаун з перших днів січня на три тижні. Цю заяву прокоментував політолог Петро Олещук в ефірі каналу "Україна 24".

За його словами, введення локдауну відклали не з медичних причин, а через небажання чиновників брати на себе відповідальність за ухвалення рішення.

"Чому ці дні, а не інші? Рішення про локдаун само собою досить неприємне, люди не дуже люблять про нього згадувати. І нікому воно популярності не додасть. Так що зрозуміло, коли політики займають таку позицію, що потрібно відкласти що-небудь", — сказав він.

Читайте також: Вірус розвивається — ексміністерка про ситуацію з COVID-19

Також, за словами Олещука, однією з причин є стан державного бюджету.

"І є економічні міркування, тому що в бюджеті й так проблеми з наповненням, і в таких умовах будь-яка протидія економіці буде сприйматися дуже негативно. Тому у нас вся ця історія з локдауном перетворилася в спроби відкласти, спробувати альтернативи, спробувати інші варіанти ...", — сказав він.

Популярні відео

Раніше інфекціоніст Євген Дубровський заявив, що повний локдаун буде свідчити про те, що влада не знає, що робити.

Джерело Україна 24 Теги