Екснардеп розвіяв міф про російську вакцину від коронавірусу

Борислав Береза розповів, хто і чому купив "Супутник V" в Ізраїлі

Екснардеп розвіяв міф про російську вакцину від коронавірусу

Ізраїль не використовує російську вакцину від коронавірусу, як стверджують чутки. Про це заявив екснардеп Борислав Береза ​​в ефірі каналу "Україна 24".

"Хочу спростувати міф, що Ізраїль використовує російську вакцину. Єдина структура, яка закуповує в Ізраїлі — це лікарня" Хадасса ", вона купила 1,5 млн вакцин, але Міністерство охорони здоров'я Ізраїлю заборонило використовувати її на ізраїльтянах. Лікарня "Хадасса" — єдина структура, яка має філію в Москві під назвою "Хадасса - Сколково", — сказав він.

Читайте також: Російської вакцини не існує — Степанов про боротьбу з коронавірусом

Популярні відео

Береза ​​заявив, що від російської вакцини відмовилися і в арабських країнах.

"І дуже дивна історія, чому вони отримали цю вакцину? До того ж, вони зараз намагаються реалізувати її в арабські країни, які відмовилися від неї та сказали, що будуть брати китайську вакцину або чекати іншу. Російську вакцину в Ізраїлі не використовують і відмовилися від неї назавжди", — сказав він.

Читайте також: Масова вакцинація від COVID-19 небезпечна: лікар Дубровський назвав причину

Нагадаємо, ЗМІ повідомляли, що ізраїльська лікарня "Хадасса" попередньо замовила 1,5 мільйона доз російської вакцини від коронавірусу. Вакцина "Супутник-V", створена на базі аденовірусів, вже пройшла прискорену реєстрацію в РФ і введена десяткам тисяч людей.

Джерело Україна 24 Теги