Мільйони гривень збитків - популярний музикант про труднощі карантину

Тарас Тополя розповів, як на ньому позначився локдаун

Мільйони гривень збитків - популярний музикант про труднощі карантину

Карантин сильно вплинув на роботу та доходи артистів. Про прихід обмежень у своє життя розповів музикант, лідер гурту "Антитіла" Тарас Тополя під час спецефіру "Культура на карантині" на каналі "Україна 24".

"Я вам скажу відверто: карантин нас застав у такому шаленому цейтноті, у нас якраз був тур, це було місто за містом, тисячні зали, іноді у нас було по два концерти на день. Пам'ятаю, був останній виступ у Харкові, до того, як обмежили, і коли оголосили карантин, я видихнув. Приїхав додому і навіть на хвилину відчув щастя. Але потім уже було не до щастя, хоча з родиною встиг провести досить багато часу. Якщо говорити про фінанси, то це мільйони гривень збитків. Але завдяки правильному фінансовому менеджменту в групі ми тримаємося. За великим рахунком - це критично для українських музикантів, можна і не піднятися", — сказав він.

Читайте також: Деякі речі незрозумілі — відомий актор розповів про театр на карантині

Популярні відео

Музикант поділився, чим він займався під час локдауну.

"Ми дуже плідно працювали на студії під час карантину, думаю, як і більшість тих, хто залишився без гастролей. Все буде, ми готуємо максі-сингл, презентацію нового відеокліпу. Ще хочу додати, що правильно говорили, що Злата Огневич розраховує на роялті. Ми разом з Валерієм Харчишиним займалися тим, щоб це запрацювало. Якщо це запрацює, ми зможемо говорити про те, що ми отримаємо систему, яка буде давати можливість автору, коли у нього вже чи ні концертів, або не може виступати, в літньому віці, але створив якусь творчу спадщину — він може отримати свої заслужені кошти", — сказав він.

Раніше головний режисер Національної опери України Анатолій Солов'яненко розповів, як виживав театр під час карантину.

Джерело Україна 24 Теги