Деякі речі незрозумілі — відомий актор розповів про театр на карантині

Остап Ступка розповів, як працює театр імені Івана Франка та що робив на карантині

Деякі речі незрозумілі — відомий актор розповів про театр на карантині

Про роботу театру ім. Івана Франка в Києві розповів актор Остап Ступка під час спецефіру "Культура на карантині" на каналі "Україна 24".

"Ми працюємо з жовтня, 15 вересня мали відкрити 101-й сезон, але у нас почалися захворювання, і відкриття було перенесено на 1 жовтня. Зараз працюємо, проводяться прем'єрні репетиції, прем'єри будуть цього року та наступного. Посиділи на карантині з березня по липень, 1 липня відновили роботу, випустили кілька прем'єр. Чим займався на карантині? "Кіна не було", як то кажуть, були репетиції, випуски нових прем'єр", — сказав він.

Читайте також: "Пережити буде складно": міністр культури згадав "Гру престолів"

Популярні відео

Актор розповів, що в театрі продовжують хворіти працівники.

"Під час карантину всі сиділи по домівках, зараз по 14,5 тисячі інфікованих на добу, а ми активно працюємо. Деякі речі мені незрозумілі. Ті 50% глядачів, які приходять до зали, сидять у масках, ми на сцені не можемо грати в масках, тому досі продовжуються захворювання співробітників театру.

Це не дуже повноцінне життя, не тільки театру, а й суспільства, потрібно знаходити якісь речі, будуть вводити локдаун, потрібно зупиняти поширення хвороби. Я розумію підприємців, але які у них є пропозиції?" — сказав він.

Раніше головний режисер Національної опери України Анатолій Солов'яненко розповів, як виживав театр під час карантину.

Джерело Україна 24 Теги