Артисти співали в лісосмузі — в Оперному театрі розповіли про складнощі карантину

Анатолій Солов'яненко розповів про відновлення роботи Національної опери

Артисти співали в лісосмузі — в Оперному театрі розповіли про складнощі карантину

Оперний театр в Києві відновлює повноцінну роботу. Про це розповів головний режисер Національної опери України Анатолій Солов'яненко під час спецефіру "Культура на карантині" на каналі "Україна 24".

"Прямо в ці хвилини триває концерт солістки Людмили Монастирської, завтра буде "Севільський цирульник", цієї суботи та в неділю ми ще не будемо працювати, оскільки було мало часу для розгону після того, як Кабмін прийняв рішення все-таки дати можливість працювати вихідними. Але наступного тижня ми будемо працювати повноцінно, і з середи по неділю чекаємо наших шанувальників в театрі. Взагалі, ми почали працювати з середини вересня і поки що жодна вистава, концертна програма не були скасовані. Хоча, звичайно, відвідувачів набагато менше, ніж в докарантинний час", — сказав він.

Читайте також: Відомий музикант розповів, скільки втратила індустрія культури через карантин

Популярні відео

Солов'яненко також розповів, як колектив театру переживав карантин.

"Період був складний не тільки фінансово, оскільки весь персонал був на простої, на 2/3 окладу, хоча за рахунок можливостей і попередньо зароблених грошей ми намагалися всім надати матеріальну допомогу і підтримати колег. Але ще важча творча перерва, солісти виходили за місто в лісосмуги співати, так само як і артисти оркестру, щоб підтримати себе в тонусі. Найгірше було артистам балету, ні на кухні, ні в кімнаті неможливо робити вправи, щоб підтримувати себе в формі. З середини травня ми дозволили артистам балету відвідувати театр невеликими групами, це було велике випробування", — сказав він.

Раніше міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко розповів, як може вижити креативна індустрія під час карантину.

Джерело Україна 24 Теги