Є кричущі проблеми — експерт розповів, як живеться людям з інвалідністю в Україні

Уповноважений президента розповів, як держава підтримує людей з інвалідністю

Є кричущі проблеми — експерт розповів, як живеться людям з інвалідністю в Україні

3 грудня відзначається Міжнародний день людей з інвалідністю. Як такі люди почуваються в Україні, розповів уповноважений президента України Володимира Зеленського з прав людей з інвалідністю Валерій Сушкевич в ефірі каналу "Україна 24".

"Статистики досі в Україні немає, і це одна з кричущих проблем у реалізації державної політики в цій сфері. Немає статистики - немає проблеми. Це потрібно вирішувати. Але є не тільки погані речі, про які заведено говорити в цей день", — сказав він.

Читайте також: Вплив коронавірусу на психіку — відомий лікар розповів про дві версії

Популярні відео

Сушкевич перерахував позитивні моменти для людей з інвалідністю в Україні.

"У Києві 14 станцій метро повністю доступні для людей з інвалідністю, і ще 13 будуть найближчим часом зроблені. У нас один з найкращих за доступністю та сервісом аеропорт в Європі - це "Бориспіль". На сьогодні є певна кількість залізничних вагонів, доступних для людей з інвалідністю. Сьогодні пів мільярда виділяється на інклюзивну освіту. Проблем значно більше, ніж позитиву. Але ми хоч і повільно, але все-таки рухаємося", — сказав він.

Раніше глава парламентського комітету з питань охорони здоров'я Михайло Радуцький розповів, що в Україні закриють під час локдауну.

Джерело Україна 24 Теги