Лікування коронавірусу: відомий лікар розповів про важливу особливість

Євген Дубровський розповів, чим саме коронавірус небезпечний для організму людини

Лікування коронавірусу: відомий лікар розповів про важливу особливість

Лікарі борються не з самим коронавірусом, а його наслідками для організму людини. Про це розповів лікар-інфекціоніст Євген Дубровський в ефірі каналу "Україна 24".

"Всі тяжкі випадки пов'язані не з самим коронавірусів безпосередньо. Це знає кожен практикуючий лікар. Це імунний збій іде — цитокіновий шторм, набряк легень. Коронавірус — це тільки пусковий механізм. Він напав на організм людини, його імунна система неправильно його розпізнає, як щось дуже страшне, божеволіє і знищує разом з вірусом все на своєму шляху. Тож з самим коронавірусом боротися не потрібно, з ним уже бореться імунна система. Нам потрібно імунну систему повернути в нормальне річище. Вся наша терапія на це і спрямована", — сказав він.

Читайте також: Відомий лікар розвіяв популярний міф про симптоми коронавірусу

Популярні відео

Лікар заявив, що найефективнішим засобом буде препарат, який допоможе стримати імунну відповідь на COVID-19

"І всі препарати, які нам намагаються запровадити, - можливо, вони подіють, можливо, ні, але їх механізм дії точно не найголовніший. Йде сильний науковий пошук того, як вплинути на сам цей ланцюжок, де йде імунний збій. І це набагато перспективніше і важливіше в контексті коронавірусу. 80% перенесуть без проблем, їх не потрібно навіть чіпати. А у тяжких випадках ми боремося з неправильною відповіддю імунної системи", — сказав він.

Раніше Дубровський розповів, чи потрібно вакцинуватися тим, хто перехворів на коронавірус COVID-19.

Джерело Україна 24 Теги