"Ми не знаємо, що робити": інфекціоніст жорстко висловився про повний локдаун

Карантин вихідного дня серйозно не вплине на епідемію, заявив лікар

"Ми не знаємо, що робити": інфекціоніст жорстко висловився про повний локдаун

Лікар-інфекціоніст Євген Дубровський в ефірі телеканалу «Україна 24» заявив, що карантин вихідного дня практично не вплинув на епідемію коронавірусу, а повний локдаун свідчитиме про те, що влада не знає, що робити.

«Це (карантин вихідного дня - ред.) може якось і вплинуло, якихось пару відсотків. Але, звісно, істотно, серйозно це ніяк не вплине. А те, що закриті кафе, закриті кінотеатри, але при цьому відкриті електрички, метро, ​​маршрутка... Це хіба може якось суттєво вплинути? Ну так, захворіють, наприклад, не 1 тис. людей, а 950 - це щось змінює? Нічого не змінює», - заявив лікар.

Читайте також: Вакцина від COVID-19 - відомий лікар дав дуже важливу пораду

Популярні відео

На його думку, введення локдауну означає, що зупинити епідемію не виходить, тому вдаються до крайніх заходів.

«В цілому я хочу сказати, це ставлення до локдауну - це крайній захід. Наприклад, летить літак, і починається проблема - пілот рулює вправо, вліво, робить запасні маневри. А коли всі стрибають з парашутом з літака - це вже крик відчаю. Локдаун - це символ, що нічого не виходить, ми не знаємо, що робити, ми просто ставимо стоп-кран, і є такий міф, що щось станеться. А що станеться?» - зазначив Дубровський.

Читайте також: Австралія перемогла епідемію коронавірусу: лікар назвав причину

Раніше лікар-інфекціоніст Євген Дубровський розповів в ефірі телеканалу "Україна 24", чим небезпечне лікування коронавірусу антибіотиками.