Вплив коронавірусу на психіку - відомий лікар розповів про дві версії

Вчені розділилися на два великі табори, заявив інфекціоніст

Вплив коронавірусу на психіку - відомий лікар розповів про дві версії

Лікар-інфекціоніст Євген Дубровський в ефірі телеканалу «Україна 24» розповів, яким чином захворювання коронавірусною інфекцією COVID-19 впливає на психіку людини.

«Зараз вже важко розрізнити. Настільки все змішалося до купи, що вже важко розрізнити, де людина емоційно знищена цією всією панікою, неправдивою інформацією та залякуванням населення, а де дійсно самодія вірусу. Але така дія вірусу є, він викликає депресію. Всі, хто перехворіли - друзі, колеги - кажуть, що це дуже дивне захворювання. Начебто температура невисока, але божевільна слабкість і ось така апатія, нічого не хочеться, жити не хочеться, не хочеться нічого робити, ані думати, ані читати книгу», - зазначив лікар.

Читайте також: "Ви дуже здивуєтеся": лікар назвав дієвий засіб від епідемії коронавірусу

Популярні відео

При цьому, за його словами, зовні прояви захворювання у людини «технічно мінімальні».

«Вчені розділилися на два великі табори. Одні вважають, що вірус нейротропний. І те, що ми втрачаємо запах, нюх - це дія на нервову систему, на мозок. Інші, оптимісти, не поспішають такі висновки робити й кажуть, що це проблеми з рецепторами в носовій і ротоглотці, тому, напевно, не все так страшно. Але це вже краще запитати у невропатологів. Я спеціально телефонував невропатологу, спілкувався. Вона схиляється до думки, що вірус дійсно нейротропний, тобто вплив на психіку є. Лікарям варто пам'ятати про це», - заявив Дубровський.

Читайте також: Австралія перемогла епідемію коронавірусу: лікар назвав причину

Раніше лікар-інфекціоніст Євген Дубровський розповів в ефірі телеканалу "Україна 24", чим небезпечне лікування коронавірусу антибіотиками.

Джерело Україна 24 Теги