Коронавірус і сезонний грип: лікар Дубровський пояснив різницю

Також інфекціоніст пояснив, чому грипу менше бояться

Коронавірус і сезонний грип: лікар Дубровський пояснив різницю

Лікар-інфекціоніст Євген Дубровський в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, у чому полягають принципові відмінності між коронавірусом COVID-19 і сезонним грипом.

"Грип протікає виразніше, важче. Менше зараження грипом, тому що коли температура 40 перші 2-5 днів, людині не хочеться нікуди йти. Але при грипі були ускладнення, і навіть схожі", - сказав Дубровський.

Читайте також: "Ви дуже здивуєтеся": лікар назвав дієвий засіб від епідемії коронавірусу

На запитання, чи менша смертність при грипі, ніж при коронавірусі, інфекціоніст відповів:

"Я не можу сказати. Ми коли-небудь вивчали грип у такому ракурсі? Хто-небудь коли-небудь робив аналіз антитіл на грип? Скільки разів за життя ми хворіли на грип, хтось робив КТ на грип?"

Популярні відео

Також лікар пояснив, чому люди ставляться до грипу значно спокійніше, ніж до коронавірусу.

"З одного боку, тут велику роль відіграла паніка. Особливо Італія поставила на коліна весь світ, тому що те, що там коїлося... Через масу причин там збіглася маса факторів - світ здригнувся від жаху. Якщо у нас була літня смертність всього 2,2%, то в Італії була 16%. А друге - масштаб зараження. Такого у світі ще не бачили, щоб так масово заражалося населення", - сказав він.

Читайте також: Австралія перемогла епідемію коронавірусу: лікар назвав причину

Раніше лікар-інфекціоніст Євген Дубровський в ефірі телеканалу "Україна 24" назвав небезпечну помилку українців при лікуванні коронавірусу.

Джерело Україна 24 Теги