Складних випадків все більше - у Кличка розповіли про статистику COVID-19 та кількість ліжок

Радник мера Києва зазначив, що хворих з підозрою на коронавірус не відразу везуть в інфекційні відділення

Складних випадків все більше - у Кличка розповіли про статистику COVID-19 та кількість ліжок

Хворих з підозрою на коронавірус COVID-19 у Києві не відразу везуть в інфекційні відділення, ліжок поки вистачає, але може не вистачити при збільшенні кількості хворих.

Про це в ефірі каналу "Україна 24" розповів радник мера Києва Володимир Бондаренко.

За словами радника, в Києві поки що є вільні ліжка для хворих.

"Не 100% зайнятих ліжок. Але ми повинні чітко говорити, що коли місто додає койко-місця, це не означає, що сьогодні ми підписали розпорядження, а завтра місце вже обладнано, - потрібно підвести кисень, обладнати лікарню. Сьогодні, на жаль, ми це робимо за рахунок міського бюджету, і це проблема", - сказав Бондаренко.

Читайте також: Вакцина від коронавірусу майже готова — в РНБО розповіли, коли її отримають українці

Популярні відео

Радник також озвучив статистику захворюваності по Києву.

"Станом на сьогодні у нас 2 490 пацієнтів у лікарнях, це 53% від загальної кількості. Але в останній тиждень ми фіксуємо 1 700+ нових хворих, і більше випадків складних. Підготовка лікарень проходить швидшими темпами, ніж було раніше. Але потрібно розуміти, що при такій кількості хворих дійсно койко-місця будуть швидко закінчуватися", - сказав Бондаренко.

Читайте також: Коронавірус впливає на психіку — експерт розповів про небезпеку

Радник зазначив, що хворі з непідтвердженим діагнозом не відразу потрапляють у спеціалізовані відділення.

"Людей з підтвердженим діагнозом везуть безпосередньо у відділення, де лежать хворі на COVID. Якщо у людини немає підтвердженого випадку, тесту, її спочатку доставляють у лікарню для людей з підозрою, і тільки після підтвердження її можна перевезти в інфекційне відділення з COVID, це не одна лікарня", - сказав Бондаренко.

Нагадаємо, раніше в ефірі телеканалу "Україна 24" ексглава Служби безпеки України Ігор Смешко заявив, що в Україні створено штучну проблему нестачі кисню для лікарень.

Джерело Україна 24 Теги